Bolivia
Fotowoltaika dla Twojego domu
zacznij oszczędzać już dziś!

Fotowoltaika dla domu

Domowa instalacja fotowoltaiczna –
darmowe i ekologiczne źródło energii elektrycznej dla Twojego domu!

Własna instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu czy działce Twojego domu w prosty sposób pozwoli Ci na produkcję darmowej energii elektrycznej dla Ciebie i Twoich bliskich. Instalacja fotowoltaiczna, wykorzystuje światło rozproszone ze słońca z którego następnie produkuje prąd elektryczny, który wykorzystujesz w swoim domu. Tym samym elektrownia słoneczna od świtu do zmierzchu wypracowuje dla Ciebie energię.


Korzyści fotowoltaiki
dla domu

Oszczędności

Dzięki inwestycji w domową instalację fotowoltaiczną możesz obniżyć wysokość rachunku za prąd do wysokości opłat stałych.
Jeżeli nie posiadasz wolnych środków na rozpoczęcie inwestycji, możesz skorzystać z korzystnego finansowania ratalnego instalacji.

Niezależność

Domowa instalacja fotowoltaiczna pozwala produkować energię elektryczną, która zaspokoi
bieżące potrzeby Twojego domu.
Dzięki temu uniezależnisz się od stale rosnących cen prądu, a oszczędności możesz przeznaczyć na dowolne potrzeby.

Inwestycja

Dzięki fotowoltaice zainstalowanej
na dachu lub gruncie Twojej nieruchomości, znacząco podwyższysz jej wartość rynkową.
Domowa instalacja fotowoltaiczna potrafi zwiększyć cenę nieruchomości nawet
o kilkadziesiąt procent.

Oszczędzaj z nami energię w Twoim domu!

Domowa instalacja fotowoltaiczna to nie tylko inwestycja w przyszłość, ale również gwarancja obniżenia rachunków za energię elektryczną w Twoim domu. Nawet cały zużywany przez Ciebie prąd może pochodzić z Twojej elektrowni słonecznej. Energię, którą wytworzy Twoja elektrownia słoneczna, a która nie zostanie zużyta od razu na własne potrzeby, możesz wprowadzić do sieci elektroenergetycznej.

W sytuacji gdy Twoja elektrownia słoneczna nie produkuje energii elektrycznej lub jej produkcja nie wystarcza na zaspokojenie Twoich bieżących potrzeb, możesz wcześniej oddaną energię odebrać z sieci elektroenergetycznej. W ten sposób sieć energetyczna, staje się Twoim prywatnym „magazynem energii”. Jako rekompensatę za przechowywanie energii w sieci, musisz jednak „pozostawić” część Twojej energii do dyspozycji sprzedawcy energii.To oznacza, że własną energię odesłaną wcześniej do sieci odbierasz w ilości:

• 80% – przy instalacji o mocy do 10 kW,
• 70% – przy instalacji o mocy powyżej 10 kW i mniejszej niż 40 kW.


Oferta dla domu

SPRAWDŹ CO OFERUJEMY?

FACHOWE DORADZTWO

Szybko i profesjonalnie doradzimy:
· jakiej mocy instalacji potrzebujesz
· jakie rozwiązanie techniczne będzie najlepsze
· jak wygląda przebieg inwestycji
· jaki jest system rozliczeń i upustów

PROJEKT I WYCENA

Przygotujemy:
· wycenę i dokumentacją projektową
· analizę uzysków instalacji
· uzgodnienie z rzeczoznawcą ds. p-poż.

FINANSOWANIE

Zaproponujemy:
·  ofertę finansowania ratalnego
· możliwe opcje uzyskania dotacji
· dofinansowania z urzędów miast i gmin

SPRAWDZONE KOMPONENTY

Oferujemy i stosujemy:
· wyłącznie wysokiej jakości podzespoły
· panele i inwertery czołowych producentów
· certyfikowane konstrukcje montażowe
· najlepsze zabezpieczenia AC/DC
· najwyższej jakości okablowanie

PROFESJONALNY MONTAŻ

Zrealizujemy montaż:
· w dowolnej lokalizacji w Polsce
· na wszystkich rodzajach dachów i gruncie
· instalacji niestandardowych i nietypowych
· za pomocą własnego zespołu montażystów

GWARANCJA

Zapewniamy:
· gwarancję na podzespoły i konstrukcję
· gwarancję na jakość wykonania montażu
· zgłoszenie do jednostki straży pożarnej

Kompleksowa realizacja inwestycji
– od projektu do montażu

Wykonujemy instalacje na dachach budynków oraz wolnostojące instalacje na gruncie działki. Zajmujemy się również przeglądami technicznymi i serwisowaniem tworzonych instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych. Proponowane przez nas kompletne zestawy instalacji fotowoltaicznych składają się z wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych, certyfikowanych systemów montażowych dostosowanych do danej powierzchni, okablowania, inwertera (falownika) oraz kompletnego zabezpieczenia DC i AC.
Wielkość danej instalacji każdorazowo dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości instalacyjnych na dachu domu jednorodzinnego lub gruncie.

Nie musisz przejmować się tworzeniem odpowiedniego projektu. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z instalacją fotowoltaiczną. Kompleksowo pomagamy i doradzamy, a następnie profesjonalnie zamontujemy instalację w odpowiednim miejscu. Wszystkie kroki konsultujemy z klientem, któremu dostarczamy również wypełnioną dokumentację powykonawczą. Zgłaszamy instalację do operatora energetycznego oraz pomagamy w procesie uzyskania dotacji do fotowoltaiki.

Etapy inwestycji

SPRAWDŹ JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ
TWOJA INWESTYCJA W FOTOWOLTAIKĘ DLA DOMU

Slide

Sprawdź ile będzie kosztować Twoja

domowa instalacja fotowoltaiczna

Slide

Sprawdź ile będzie kosztować Twoja

domowa instalacja fotowoltaiczna

previous arrow
next arrow

Fotowoltaika dla domu – na raty

Wydatki gospodarstw domowych ponoszone na zakup energii elektrycznej stanowią coraz większa sumę kosztów utrzymania domu.
Według prognoz na najbliższe lata, obciążenia te będą stale rosły. Posiadacze domów jednorodzinnych, szukają rozwiązań, które ograniczą te wydatki.
Najlepszym z rozwiązań jest budowa instalacji fotowoltaicznej pozwalającej produkować prąd na potrzeby domu w oparciu o korzystne finansowanie ratalne.
Podpisując umowę realizacji instalacji fotowoltaicznej z kWpik macie Państwo możliwość uzyskania finansowania ratalnego bez angażowania własnych środków.
Działamy na zasadzie przedstawicielstwa BNP Paribas Bank – pośredniczymy w uproszczonej i szybkiej procedurze uzyskiwania finansowania ratalnego dla instalacji fotowoltaicznych o wartości nawet 80000 zł. Taka forma finansowania jest również możliwa z zerowym wkładem własnym.  W odróżnieniu od zakupu na raty typowych produktów, instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za energię elektryczną. Tym samym instalacja zarabia częściowo na spłatę rat. Po  spłacie rat, instalacja fotowoltaiczna przynosi już tylko zyski finansowe, obniżając koszty eksploatacji domu, a trwałość paneli fotowoltaicznych jest zakładana na min. 25 lat!

Chcesz otrzymać darmową wycenę swojej instalacji fotowoltaicznej? Skontaktuj się z nami!