Slide
Slide
previous arrow
next arrow

O NAS

kwpiktiff_PNG2

Działalność naszej firmy rozpoczęła się ponad 10 lat temu, a naszym głównym profilem działalności było kompleksowe wykonawstwo wielkopowierzchniowych obiektów szklarniowych. Z biegiem czasu poszerzyliśmy obszar naszego działania, z powodzeniem wykonując montaż instalacji fotowoltaicznych. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia instalacyjnego i montażowego stworzyliśmy zespół specjalistów branży fotowoltaicznej.

Nasz zespół techniczny tworzą instalatorzy posiadający niezbędną wiedzę, uprawnienia potwierdzone certyfikatami oraz bogate doświadczenie w zakresie realizacji instalacji fotowoltaicznych. Nasi specjaliści zajmują się realizacją mikro, małych i dużych instalacji zarówno dla osób fizycznych jak i dla przedsiębiorców.

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w fotowoltaikę. Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym – począwszy od wstępnej oceny miejsca lokalizacji elektrowni słonecznej, poprzez wykonanie projektu, dostawę komponentów, montaż i uruchomienie instalacji, kończąc na skoordynowaniu z zakładem energetycznym jej uruchomienia. Pomagamy również w pozyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji.

Realizujemy inwestycję pod klucz z wykorzystaniem korzystnych cenowo i najwyższej jakości podzespołów. Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze , dlatego oferowane przez nas panele fotowoltaiczne, inwertery oraz systemy montażowe pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów oraz posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty.