Image is not available
DARMOWA ENERGIA ZE SŁOŃCA
Image is not available
DARMOWA ENERGIA ZE SŁOŃCA
previous arrow
next arrow
Slider

OFERTA DLA DOMU

119235161_s
Solar panels on the roof
haeder1

Domowa instalacja fotowoltaiczna – darmowe i ekologiczne źródło energii elektrycznej dla Twojego domu!

Własna instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu czy działce Twojego domu w prosty sposób pozwoli Ci na produkcję darmowej energii elektrycznej dla Ciebie i Twoich bliskich. Zapoznaj się z naszą ofertą “fotowoltaika dla domu” i stań się niezależny energetycznie!

Instalacja fotowoltaiczna, wykorzystuje światło rozproszone ze słońca z którego następnie produkuje prąd elektryczny, który wykorzystujesz w swoim domu. Tym samym elektrownia słoneczna od świtu do zmierzchu wypracowuje dla Ciebie energię.

KWPIK dostarcza instalację fotowoltaiczną, którą wykorzystujesz do produkcji darmowego prądu w swoim domu. Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko inwestycja w przyszłość, ale również gwarancja obniżenia rachunków za energię elektryczną w Twoim domu. Nawet cały zużywany przez Ciebie prąd może pochodzić z Twojej elektrowni słonecznej. Energię, którą wytworzy Twoja elektrownia słoneczna, a która nie zostanie zużyta od razu na własne potrzeby, możesz wprowadzić do sieci elektroenergetycznej.

W sytuacji gdy Twoja elektrownia słoneczna nie produkuje energii elektrycznej lub jej produkcja nie wystarcza na zaspokojenie Twoich bieżących potrzeb, możesz wcześniej oddaną energię odebrać z sieci elektroenergetycznej. W ten sposób sieć energetyczna, którą zarządza Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) staje się Twoim prywatnym „magazynem energii”. Jako rekompensatę za przechowywanie energii w sieci, musisz jednak „pozostawić” część Twojej energii do dyspozycji sprzedawcy energii.

To oznacza, że własną energię odesłaną wcześniej do sieci odbierasz w ilości: • 80% – przy instalacji o mocy do 10 kW, • 70% – przy instalacji o mocy powyżej 10 kW i mniejszej niż 40 kW.

Wykonujemy instalacje na dachach budynków oraz wolnostojące instalacje na gruncie działki. Zajmujemy się również przeglądami technicznymi i serwisowaniem tworzonych instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych. Proponowane przez nas kompletne zestawy instalacji fotowoltaicznych składają się z wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych, certyfikowanych systemów montażowych dostosowanych do danej powierzchni, okablowania, inwertera (falownika) oraz kompletnego zabezpieczenia DC i AC.

Wielkość danej instalacji każdorazowo dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości instalacyjnych na dachu domu jednorodzinnego.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego to same korzyści:
  • obniżenie rachunków za prąd nawet do 90% w skali roku,
  • energetyczna niezależność – ochrona przed wzrostem cen energii elektrycznej oraz awariami dostaw z sieci,
  • magazynowanie energii w sieci elektroenergetycznej,
  • w 100% bezobsługowy system,
  • zwrot inwestycji w zaledwie kilka lat,
  • troska o środowisko naturalne oraz zdrowie swoje i swoich bliskich,
  • możliwość pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę.